Veronika TUMOVÁ

ranní jóga, powerjóga, jemná večerní jóga

Jmenuji se Veronika, a mou životní vášní je sport, cestování, francouzština a Francie. Každý máme nějaká svá životní motta, pro mě je jedním z nich: „Užij každého dne, jako by byl ten poslední.“

Vím, že to vždy není zcela jednoduché, nežijeme v jednoduché době, ale já osobně zkouším v každém dni najít alespoň něco pozitivního. Zkuste to i vy! Něco, co vás potěší, čím jste potěšili ostatní či, co Vám zkrátka udělalo dobře. Považuji tento přístup za důležitý.

Již odmalička jsem byla neposedné děcko, které vyžadovalo neustálou aktivitu, pohyb a pobyt venku. Vydrželo mi to ostatně až dodnes. Miluji sport, pohyb, slunce, dynamiku, hudbu, přírodu a pozitivní přístup k životu.

Má cesta k józe vedla přes všechny možné i nemožné sporty. Inu, člověk se stále hledá, protože má stále co objevovat, stále se učí a zjišťuje, co je pro něj dobré. Co je ten jeho šálek lahodného čaje, šálek, co mu nejvíce chutná. V józe jsem však nalezla mnohem více než jen krásný pocit z pohybu. Pocit uvědomění si sama sebe, uvědomění si plynulosti dechu a pohybu, porozumění vlastnímu tělu. Jóga je pro mě radostí, potěšením, pohlazením na duši a prostředkem k dobré náladě, k úsměvu na rtech.

Velmi ráda Vás přivítám na svých lekcích a radostí pro mě bude, když i Vy budete odcházet s úsměvem na tváři. 

Namasté!

Veronika

>> zpět na LEKTORKY