Access Bars | MTVSS | Reiki | Indická masáž hlavy

Petra Janečková

Telefon: 775 643 710  |  E-mail: janeckova.petra76@gmail.com

Kdo jsem:

Především žena, která vždy chtěla pomáhat lidem. Mé kroky se však ubíraly úplně jiným směrem a až v pozdějším věku jsem se dostala k Reiki (v r. 2007 zasvěcení do I. a II. stupně) a Shambale. Tím začala má cesta hledání smyslu života, hledání souvislostí a skládání svého puzzle života. Prošla jsem spoustou kurzů a seminářů, až mne to loni přivedlo jako klienta na sezení Access Bars. Tato metoda mne natolik uchvátila svou jednoduchostí a variací, že jsem v r. 2018 prošla kurzem a stala se Praktikantem Access Bars. Miluji cestování, poznávání, tanec a čas strávený se svou dcerou.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat, ráda Vám pomohu se správnou volbou pro Vaše téma. Postupně budu nabídku služeb rozšiřovat.

Těším se na Vás! Petra

ACCESS BARS - svět neomezeným možností

Co je Access Bars a jak pracuje s naším tělem?

Tato jednoduchá a přitom velmi účinná technika nám otvírá vědomí, vědomí sama sebe, kdo jsme, s čím jsme zde přišli, co si přejeme žít. Snadné využití v denním životě.

Díky tomu, že Access funguje na energetické úrovni, její účinek jde do hloubky i přes minulé životy. Během spuštění Bars se tělo dostává do úplné relaxace, vypíná se myšlení a my se propojujeme se srdcem, hlavním velitelem našeho života. Neboť pocity jsou ukazatel, zda jsme na správné cestě či zda jednáme proti sobě. Je to ideální technika zejména pro ty klienty, kteří si neradi povídají, což je třeba u běžné psychoterapie potřeba.

S čím Vám může Access Bars pomoci?

  • Spouští ozdravné procesy na psychické a fyzické úrovni
  • Zlepšení, zkvalitnění vztahů, podpora sebe-vědomí
  • Kreativita
  • Odblokování hojnosti ve všech životních oblastech
  • Odbourání nefunkčních programů, strachů, obav, všeho co nás drží v roli oběti
  • Dodá energii, nadhled a lehkost do těžkých situací atd.

Jak sezení u mne probíhá?

Je na klientovi, zda mi sdělí téma, s kterým přichází, či ne. Poté si oblečen lehne na lehátko, já ho přikryji dekou pro větší pocit bezpečí a uvolnění, a může začít relaxovat. Já mezitím pracuji na energetické úrovni s jeho tělem.

Na hlavě máme 32 bodů - Bars, které jemným dotekem rukou aktivuji a tím je spustím. Jak obrázek ukazuje - jednotlivé Bars ovlivňují všechny zásadní oblasti našeho života - práce, peníze, obavy, strachy, zdraví, komunikaci atd. Úvodní Bars uvolní z těla a buněk nefunkční programy, přesvědčení, strategie, obrany, vše, co nás blokuje na naší cestě a už nám neslouží. Tím se uvolní prostor pro vše nové, naše sny, touhy, tvorbu života dle našich přání. Od jedné klientky mám přezdívku "vymetačka hlavy". Vše se děje na nevědomé úrovni klienta do takové míry, jak si klient sám dovolí. To je dost podstatné "DOVOLENÍ SI". Na závěr vše pevně ukotvíme spuštěním posledního Bars.

Klient, který většinou usne, se probouzí s pocitem lehkosti a plný energie. Je doporučeno během měsíce toto sezení alespoň 3x zopakovat, aby se změna mohla pevně ukotvit.

Můj život s Bars:

Sama pravidelně chodím na výměny Bars. Vždy mne po sezení zaplaví nová energie, otvírá se více vědomí, přichází AHA momenty, nové příležitosti pro další tvorbu, mám mnohem více lehkosti v životě a lépe zvládám náročnější situace atd.

Hlavním nástrojem, s kterým metoda Access Bars pracuje, je Bytí v otázce. např.

  • Co všechno je možné vytvořit za hranice této reality?
  • Co by mi přineslo do života více radosti a lehkosti?
  • Co mi přinese tato metoda, pokud si jí vyberu?

Pokud si Access Bars VYBERETE, neváhejte mne kontaktovat, těším se na Vás a ráda Vám pomohu na Vaší cestě!

  • Mantra Access Bars je: Všechno ke mě přichází s lehkostí, radostí a zázrakem.

TĚLESNÝ PROCES MTVSS - nejen na podporu imunity

Tímto procesem aktivujeme energie všech témat. Aplikací MTVSS pro celé tělo podpoříme správnou činnost žláz a všech orgánů. Působí na klouby, kosti, celou páteř. Klient opět leží oblečen na lehátku a vše probíhá na energetické úrovni.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

V r. 2017 jsem v Edu Spa složila zkoušky na maséra a poté si udělala ještě kurz na tuto relaxační masáž. Uvolňující relaxační technika ideální pro dnešní hektickou dobu, kdy všichni jsme zahlceni informacemi. Masáž probíhá na sucho. Při masáži Vám uvolním nejen pokožku na hlavě, obličeji, ale i šíji.

REIKI

Energetické ošetření těla, podpora správné funkčnosti energetických center - čaker. Během sezení dochází k úplné relaxaci, uvolnění nejen těla, ale i mysli. Klient leží oblečený na lehátku, pro větší pohodlí může být přikryt dekou a za zvuků relaxační hudby odpočívá a mnohdy usne. Známka úplného uvolnění.

CENÍK

 Access Bars  60 min.  1.100 Kč
 Zvýhodněné předplatné 3 sezení Access Bars  3x60 min.  3.000 Kč
 Tělesný proces MTVSS  60 min.  1.100 Kč
 Indická masáž hlavy  60 min.  600 Kč
 Reiki  60 min.  850 Kč