Individuální sezení CESTA KRÁLOVNY

Ing. Peter Končula

Telefon: 603 486 867 | email: peter.koncula@gmail.com

Proč si dopřát sezení “CESTA KRÁLOVNY”?

 • jste unavená z péče o druhé a toužíte opečovat sebe
 • potřebujete více než jen masáž, chcete celostní prožitek
 • stojíte na životní křižovatce a potřebujete nasměrovat, kam dál
 • nejste spokojená s vaším sexuálním životem
 • chybí vám pečující dotek, který prohloubí vaši krásu a probudí životní energii
 • chcete se zcela hluboce uvolnit a propojit se svou podstatou
 • máte chuť rozvíjet se a prozkoumávat svůj vnitřní svět
 • chcete více poznat samu sebe na fyzické i psychické úrovni
 • přejete si rozpustit bloky, které vám brání k prožívání šťastného života

Zkrátka si přejete, aby vám v životě bylo hezky :-) Už víte, že ANO? Na cestu se můžete vydat objednáním se na telefonu 603 486 867. Ve studiu YOGAWAY působím každé úterý a pátek.

Co je individuální sezení "CESTA KRÁLOVNY"?

Individuální sezení Cesta královny je prostor pro opečování vašich potřeb.

Sezení zahájíme rozhovorem, ve kterém mě zajímá, s jakým záměrem přicházíte. Nad šálkem čaje či sklenicí vody máte příležitost zeptat se a říci, co potřebujete. Popovídáme si o tom, co vám nyní chybí, co byste potřebovala, co vás trápí apod. Společně vytvoříme prostor, ve kterém se budete cítit bezpečně a domluvíme se na formě sezení.

Na základě našeho rozhovoru vám nabídnu několik variant a je na vás, kterou cestou půjdeme. Osvědčuje se mi neplánovat dopředu, zda se budeme věnovat např. celostní prožitkové masáži nebo terapii vnitřních osob, ale nechat průběh sezení až na vašich aktuálních požadavcích a životní situaci. Je na vás, zda se vám bude chtít spíše relaxovat u masáže nebo budeme pracovat s vaším tématem více do hloubky. 

Samozřejmě jste to vy, kdo máte “poslední slovo”, je důležitá vzájemná důvěra a také komunikace. Já jsem vaším průvodcem a pomohu vám, aby sezení splnilo záměr, který si stanovíme na začátku. Věřím, že se na závěr sezení budete citít opravdu jako královna vašeho života!

 

S čím během sezení pracuji:

Zde si můžete přečíst výběr některých technik, nástrojů a meditací, které při sezení využívám a jejich stručný popis.

 • Celostní smyslná masáž
 • Deep space masáž (DSM)
 • IPT (Inner Persons Therapy - práce s vnitřními osobami)
 • Meditace hlazením
 • Rodinné konstelace
 • Kašmírská masáž
 • Ajurvédská jóga masáž
 • Vaginální mapování
 • … a další masážní, meditační a terapeutické techniky

Celostní smyslná masáž

Celostní smyslná masáž  je vytříbenou kombinací jemných a hlubokých doteků, podmanivé masáže teplým olejem, hlazení hebkými předměty a vzrušující smyslné masáže celého těla. Tato masáž pro ženy je rituální oslavou chrámu ženského těla.

Již při úvodním rituálu zakusíte láskyplnou blízkost a úctu. Během masáže otevřete své srdce, přijmete sama sebe v plné své kráse a budete se pohupovat na vlnách zvýšené energie a smyslného vzrušení. Pečující masáž má blahodárné účinky na tělo i psychickou pohodu ženy.

Při masáži pracuji s vaší životní a sexuální energií, při které je přirozené prožívat smyslnost a vzrušení. Masáž má i velmi ozdravné účinky. Jedním z nich je uvolnění bloků na fyzické i psychické rovině. Zároveň můžete energii nahromaděnou při masáži využít pro podporu vašich záměrů ve vašem životě, které chcete změnit, zdokonalit nebo se v nich posunout.

Základ masáže leží v dávných tradicích východního taoismu a původního tantrického učení v kombinaci s moderním západním pohledem na fungování lidského těla a sexuality. Vytváří bezpečné a přiíjímající prostředí pro prožití a prozkoumávaní všeho, co je důležité pro váš psychický, tělesní i emoční prožitek.

Více informací si můžete přečíst ZDE.

Deep-space masáž (DSM)

Tato masáž nabízí prožitek opravdu jedinečného a hlubokého uvolnění. Při masáži používám kombinaci jemných a hlubokých doteků, hlazení hebkými předměty či masáž teplým olejem. Cílem masáže je umožnit vám zcela se uvolnit, odhodit starosti běžného dne a prožít něco vyjimečného.

DSM je více než jen obyčejná masáž, je to vaše cesta k prozkoumávání hlubokého prostoru uvnitř sebe sama. Tato 2-3 hodinová zkušenost vás zanechá ve stavu podobném týdenní relaxaci v lázeňském hotelu.

IPT (Inner Persons Therapy - práce s vnitřními osobami)

Metoda, která odstraňuje problémy, ale nezaměřuje se na ně. Mým cílem není vás změnit, ale pomoci vám prozkoumat a pochopit váš vnitřní systém. Pochopit a prožít hlubší souvislosti a nechat vyplynout skryté části,  které problém vytvářejí.

V průběhu sezení vytváříme prostor proto, aby váš vnitřní systém sám váš problém odstranil. Děje se tomu tak, že systému ukážeme, kde problém vzniká, proč ten problém vzniká a jaké to má výhody a nevýhody. Pak je na systému samotném, aby se rozhodl, zda chce nebo nechce tento problém odstranit. Záležitost, která vás tíží, je zde pravděpodobně proto, že minimálně jedna část vašeho vnitřního systému je přesvědčena o tom, že je to takto z nějakého důvodu nutné. Až zjistíte ten pravý důvod, systém může pochopit, že daný důvod již není aktuální nebo platný a sám sebe přeorganizovat.

Metoda vychází z Individuální systemiky od německého psychoterepeuta Artho Wittemanna.

Pokud chcete o metodě vědět více, podívejte se SEM.

Meditace hlazením

“Zatímco jsi hlazena, sladká princezno, vstup do hlazení jako do věčného života” je jedna ze súter z Vigyan Bhairav Tantry.

Tato meditace pochází od Šivy, tantrického mistra, který žil před 5 000 lety. Zakódoval podstatu všech aspektů meditace do 112 súter (tzv. Vigyan Bhairav Tantra).

Hlazení je přímý způsob, jak zažívat lásku, a přesunuje nás do bezčasí, kde se vnímání doteku děje pouze v přítomném okamžiku. Být vědomý teď a tady je vstupní brána k věčnosti.

Pokud tuto meditaci budete dělat pravidelně, probudíte ve svém těle citlivost a potěšení. Tato meditace vám pomůže i s problémy spojenými se sexualitou, jako je impotence, předčasná ejakulace nebo frigidita.

Prožitek trvá asi 30 minut, poté vám mohu vysvětlit i postatu celé meditace a můžete ji následně praktikovat i doma se svým partnerem nebo i sama se sebou.

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Jejich tvůrcem je Bert Hellinger. Metoda je používána v terapii a poradenství.

Více informací o rodinných konstelacích naleznete například ZDE.

Kašmírská masáž

Kašmírská masáž bývá někdy nazývána také masáž Šiva-Šakti. Je to krásný a smyslný masážní rituál, který pochází ze severní Indie z tradice klasického kašmírského mnišského a tantrického učení.

Propojuje srdce, tělo a ducha, aktivuje a čistí čakry. Prožijete hluboké propojení sama se sebou a otevření se vnitřnímu a smyslnému proudění životní energie.

Tato masáž je více intenzivní než ostatní typy masáží, protože silně aktivuje plynutí energie skrze specifické pozice těla (ásany).

Kašmírská masáž je tedy mnohem více než jen masáž, je to vtělená duchovní a vědomá praxe.

Ajurvédská jóga masáž

Ajurvédská jóga masáž kombinuje tradiční indickou olejovou masáž a asistované protahování založené na jógové terapii. Tato metoda byla vyvinuta v 80. letech mistrem Kusuk Modakem z Pune (Indie).

Většinou trvá cca 60 minut a provádí se na matraci na zemi. Hloubkové masážní techniky se kombinují s protahováním, které zahrnuje různé části těla. Při dávání masáže využívám jak ruce, tak i nohy.

V průběhu masáže můžete začít vnímat prohloubení pocitů přítomnosti a otevřenosti. Jste zrelaxovaní a zároveň i protažení jako po hodině jógy, zkrátka jak prohlásila má učitelka - “Je to jóga pro líné” :-)

Vaginální mapování

Vaginální mapování je citlivá technika, díky které můžete navázat hlubší kontakt se svým tělem, zvýšit svou citlivost v pánevní oblasti a rozproudit v ní energii, kterou často blokují fyzická či psychická zranění z minulosti. Spolu s uvolněním starých bloků otevřete prostor k léčení svých ženských orgánů a jizev, získáte větší radost ze své sexuality a potažmo i z celého života.

Více informací o mapování naleznete například ZDE.

 

Kdo jsem?

Jmenuji se Peter Končula a v životě jsem prošel širokým spektrem zkušeností - od IT specialisty, vedení výcvikového střediska pro psy až mě má vlastní životní transformace přivedla k práci s lidským tělem a psychikou.

Po absolvování řady terapeutických a seberozvojových výcviků se posledních 10 let věnuji individuálním terapiím, masážím, práci s tělem a se sexualitou a organizuji dlouhodobé programy pro páry a životní partnery a další seberozvojové semináře. 

Hodně času nyní věnuji svým dvou synkům, manželce a rekonstrukci domku na Berounsku. Také rád průvodcuji v lesní školce a pracuji se dřevem.

Můj životní příběh si můžete detailněji přečíst ZDE.

Telefon 603 486 867 | email: peter.koncula@gmail.com

 

REFERENCE

"Ráda bych Petrovi poděkovala za jeho masáže. Jeho ruce a citlivý dotek jsou jak z jiného světa, ze světa, kde se muž dokáže dotýkat. Série masáží, které jsem u něj absolvovala mě přivedly daleko blíže ke svému tělu, k prožitku svobody cítění a celkově blíže sama k sobě. Vřele doporučuji všem, kteří hledají. Cokoliv. U Petra naleznou první krůček a otevřené srdce." Jana B.

"Dnes jsem se nechala opecovat od Petera Končuly, tak fantastickou masaz (relaxacni tehotenskou - proste sitou na miru) jsem jiz dlouho nezazila. Peto, velice dekuji za tvou peci a pristup, pokazde si na masazi uvedomuji, jak je pro me nesmirne dulezite, kdyz na me saha nekdo, kdo me ma opravdu (nezistne) rad, a jak je uzasne dovolit si uvolnit se (muze to znit jako banalita, ale myslim, ze to neni uplne bezne, zvlast pro zeny, nebo alespon pro ty, ktere jsou citlive na dotek). Jeste jednou moc dekuji." Ester

"Citim velkou vdecnost za moznost celostnou smyslonou masaz zazit. To, co jsem dostala se neda zaplatit penezi: silu potykat se s tihou kterou zivot obcas prinasi, vnitrni klid, je mi fantasticky a diky chvilim u vas jsem nekde hluboko v sobe nasla stavnatou holku s chuti do zivota presne takoveho, jaky je. Dekuju." Ludmila

"Dnes jsem si dovolila přijmout nádherý dárek k nározeninám. Úžasnou opečovávací masáž Cesta Královny. Cítím se jako Královna Bohyňe! Několik hodin naprostého odevzdání, hlubokého, láskyplného procítění a porozumnění... božská masáž a já mam pocit, že jsem se vrátila z putování vesmírem. Mnohokrát děkuji jsem vděčná." Bára L.

"Dnes jsem si dopřála těhotenskou-relaxační masáž u Petra Končuli. Petra znám z minulosti, jeho dotek je pro mě něčím zcela bezpečným, bez jakýchkoliv tabu, a už když se na jeho masérské lehátko pokládám, dokážu (se) vypnout a otevřít se tomu, co mi tělo&mysl dovolí. Záměr byl vypnout hlavu, zrelaxovat tělo a alespoň na pár minut zažít ten stav, který tak bolestně postrádám poslední měsíce, jen tak být, tady a teď, bez jakékoliv tíhy. BINGO!! Po masáži jsem neměla slov, po návratu domů mi Kristýnka řekla, jak mi to sluší a i pár hodin poté se cítím jak v novém těle. Péťo, děkuji Ti. Jsi nejintuitivnější masér, kterého znám a kromě toho všeho umění doteku, které Ti Bůh nadělil, prosím, věnuj se víc nám v požehnaném stavu." Jana B.

"Na masáže jsem docela náročná... a jen tak někoho bych do nebes nevychvalovala. Ale dvě poslední masáže s Peter Končula naprosto předčily mé představy! Cítila jsem se s Petrem jako žena naprosto bezpečně, respektovaná, opečovaná... v rukou odborníka i chlapa lidsky a masérsky vyspělého. A to mi umožnilo se úplně uvolnit, odevzdat přítomnosti, a přenést se do jiného světa. To je to o čem masáž má být! Chcete-li si dopřát opravdu hluboké uvolnění, objednejte se ještě dnes, stojí to za to!" Šárka N.

CENÍK

1 hodina 800 Kč
2 hodiny 1500 Kč
3 hodiny 2000 Kč


Pozn. Pokud si přejete pracovat na hlubších tématech nebo si dopřát intenzivnější prožitek, určitě vám doporučuji si rovnou objednat vícehodinové sezení. I když se jedna hodina může zdát jako dlouhá doba, věřte, že čas na tomto typu sezení plyne úplně jiným tempem :-)

Objednat se můžete na telefonu 603 486 867 (pokud se nedovoláte, prosím napište SMS, ozvu se vám zpět). Ve studiu YOGAWAY působím každé úterý a pátek.