Klasické i speciální masáže

Petr Kühle

*1.7.1975

Telefon: 606 953 642 | E-mail: kuhle@volny.cz | Stránky: https://masazekuhle.webnode.cz/

Absolvoval jsem kurzy sportovní a rekondiční masáže, baňky, aroma masáž, lávové kameny, ale hlavně I., ll. a llI. stupeň zasvěcení Reiki od roku 1994, základy Shiatsu a kurz reflexologie u manželů Patakyových. Tyto zkušenosti využívám ve své práci, která je mou radostí a jedním ze smyslů života.

Při masážích dochází k celkové harmonizaci těla a mysli. Masáž zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, napomáhá odplavování škodlivých látek z těla, zvyšuje obranyschopnost, zpomaluje stárnutí.

V neposlední řadě zvláčňuje pokožku, podporuje spánek, posiluje zrak a svalstvo. Velmi důležité je olej následně nechat vstřebat do těla, čímž se plně projeví jeho ozdravné účinky.

Na masáž používám kokosový olej. Za studena lisovaný, 100% čistý, z ekologického zemědělství. Bez chemické parfemace. Kokosový olej má vysoký podíl zklidňujících přírodních látek, vitamínů A, C, E a je tedy vhodný k péči o suchou, popraskanou, zralou nebo sluncem vysušenou pokožku.

 

 

Speciální masáže

REIKI - ENERGETICKÁ TERAPIE (suchá masáž)

Částečná (45 min.) 450,- Kč

Celé tělo  (90 min.) 900,- Kč

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy apod. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem a nejmilejší odměnou terapeuta.

HLUBOCE RELAXAČNÍ MASÁŽ od konečků prstů po konečky vlasů

Olejová celotělová masáž (90 min.) 990,- Kč

Zastavte se na chvíli, věnujte se jen sami sobě, zapomeňte na všechno, co je třeba udělat, co by se mělo stihnout a co rozhodně nepočká. Počká. Během hluboké relaxační masáže se odpoutáte od starostí, odpočinete si a získáte novou energii. 

 

Klasické masáže

KLASICKÁ, SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Částečná (záda + šíje)              45 min  400,- Kč

Masáž celého těla                     90 min  750,- Kč

AROMA MASÁŽ

Částečná (záda + šíje)              45 min  450,- Kč

Masáž celého těla                     90 min  800,- Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Částečná (záda + šíje)              45 min  500,- Kč

Masáž celého těla                     90 min  850,- Kč

BAŇKOVÁNÍ, GUASHA

Částečná (záda + šíje)              45 min  450,- Kč

Masáž celého těla                     90 min  800,- Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Masáž hlavy + šíje                     50 min  400,- Kč

MASÁŽ NOHOU S PRVKY REFLEXOLOGIE

DK přední a zadní část              30 min  300,- Kč

DK přední a zadní část + HK     45 min  450,- Kč