Pavla VaishnaviDasi CALLAGHANOVÁ

koordinátorka OM Chantingových kruhů

Jsem nejen koordinátorka OMC, ale také dula, Průvodkyně žen a mužů na Cestě vědomého početí, ritualistka, Atma Kriya jogínka.

Žiji nedaleko stověžaté krásky na Vltavě ve středočeském městě Beroun.

Jsem manželka jedinečného muže, který pochází z druhého konce světa. Maminka dcery a syna, dvou slunečných dětí, které se tak rády narodily do mé náruče.

Být tvůrcem vlastní reality se pro mě stalo úžasným dobrodružstvím. Vždy mě přitahoval kontakt s lidmi, pozitivní myšlení, svět mateřství a zázraků zrození. Raduji se ze života, žiji v sebelásce, se svými negacemi jsem se naučila pracovat. Věřím že vše, co se nám děje, má hlubší smysl. Pokud přijdou chvíle nepříjemností, přijímám je s pokorou a vím, že jsou to lekce, které jsou zde pro to, abych se učila a posouvala se blíže ke svému středu.

JSEM ŽENA a velmi si toho vážím.

Dnes si prožívám a užívám svoje krásné, zároveň křehké a velmi zodpovědné poslání duly, které se stalo mojí součástí a srdeční záležitostí. Jsem taktéž Průvodkyně žen a můžu na cestě vědomého početí. Starám se a pečuji o ženy, miminka a rodiny v období šestinedělí. Pracuji s bylinnou napářkou, předávám krásnou Moudrost a umění Motýlích masáží miminek u maminek v bříšku, novorozenců i starších dětí, poskytuji řadu ženských rituálů a meditací. Ráda tvořím. Ráda medituji. Jsem Atma Kryia jogínka I. se Šaktipátem, žákyně reálného, osvíceného MISTRA Sri Swamiho Vishwanandy, který mi dal duchovní jméno VaishnaviDasi. Je to jméno Bohyně, která pomáhá udržovat a harmonizovat. Od MISTRA se mi dostalo velkého DARU a Požehnání vést OM Chantingové kruhy. Stala jsem se koordinátorkou OMC. Je pro mě velkou Milostí, šířit tuto mírumilovnou techniku. Neboť vibrace ÓM má silný podpůrný vliv na fyzické, mentální, emocionální tělo a na Duchovní Já. Harmonické frekvence zvuku ÓM mají za následek Lásku, radost a Mír. Zpěv ÓM je jedním z nejlepších způsobů, jak přinést vibraci jednoty do rozmanitosti stvoření a dokonalou celistvost do každé buňky. ÓM je prvotní zvuk stvoření, nejvyšší a nejčistší vibrace. Je na každém z nás, jakou volbu zvolíme…a jakou vibraci do atmosféry vyzařujeme. Jsem velmi vděčna, že OMC můžu šířit do svého okolí a že jej můžu předávat v krásném, harmonickém yogovém studiu YOGAWAY v Berouně.

Moji podporu a péči ocení i ženy, které se vydaly na Cestu nenásilí a jsou vegetariánky a veganky. Uctívám zážitky a navracím se k dobám, kdy nás obklopovala a spojovala příroda. Uchovávám kontakt s tím, co je lidem tak přirozené, kontakt se Zemí. Miluji život v souladu, miluji přítomný okamžik, miluji děti a zvířata. Miluji přírodu a vše co dělám a tvořím, vychází z Lásky k ní. Předávám svoji jedinečnost, protože jinak to nejde. A žiji naplno. Existuji, dýchám a tančím. Nehromadím věci, hromadím prožitky. Láska, Světlo, Mír na Cestě duly, na Cestě Průvodkyně a koordinátorky je realizace mých přání a manifestace toho, že všechno jde, když se chce. Ráda se vzdělávám a pravidelně na sobě pracuji na osobním seberozvoji a sebereflexi. Miluji hudbu a tanec, kreativní tvoření.

Kurzy:

  • Atma Kryia yoga
  • Koordinátor OMC
  • Dula pod záštitou AmmaDula Praha
  • Kurz na Motýlí masáže a péče s hydroláty pod vedením vědkyně Ing. Evy Kopasové
  • Kurz dětských masáží a lektorování kojeneckého a batolecího plavání
  • Jak na sobě pracuji:
  • Pravidelně vzdělávání se přes Ashram v SPN v Německu
  • Pravidlené kurzy, terapie Fenkineziologie, Rodinné Konstelace, Metoda Vnitřního souladu s paní Natálii AeshaDasi Bartoškovou, Satori dýchání s p. Martinem Bartoškem Mgr.

>> zpět na LEKTORKY