PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "Hrou ke správnému držení těla a relaxaci"

Termín: 10.-14.7.2023 (07:30-16:30)

Kde: YOGAWAY a okolí

Pro: děti 6-12 let

Cena: 3600 Kč (sourozenec 3400 Kč)

Program:

Náš příměstský tábor je zaměřen na zdravý pohyb, správné držení těla, tvoření, různorodé hry a relaxační techniky. Děti se mohou těšit na hravé pohybové aktivity, malování, dovádění, odpočinek a muzikoterapii (zvonkohry Koshi, tibetské mísy, různé druhy bubnů). Má vaše dítě vadné držení těla (ploché nožky, vbočené palce, skoliózu, lordózu, kyfózu)? Na táboře se naučí, jak v běžném životě i při sportu zapojovat své tělo tak, aby bylo funkční. Je vaše dítě přetížené školou, domácí situací či tlakem společnosti? Jednoduché relaxace jej naučí, jak se snadno zkoncentrovat, odpočinout si a prožít radost z přítomného okamžiku. 

Lektorky:

  • Martina Tomášková - je maminkou 3 dětí. Má zkušenosti s vedením dětského kolektivu. Pracuje jako asistentka pedagoga  na prvním stupni základní školy, je lektorkou jógy a jógové terapie pro dospělé a vede lekce dětské jógy.
  • Štěpánka Vágnerová - je maminkou 2 dětí. Před 10ti lety založila studio YOGAWAY, ve kterém předává moudro jógové terapie pro správné držení těla dětem i dospělým. Již 4 roky pomáhá dětem z TJ Kraso Beroun se suchou přípravou, kompenzací a rehabilitací.

Organizační a platební podmínky: naleznete v závazné přihlášce (ke stažení níže).

Registrace: na mailu tomaskova.m@centrum.cz do 15.6.2023 (vč. uhrazení ceny na účet a odeslání naskenované přihlášky).

Dokumenty ke stažení: