CESTA KRÁLOVNY

Ing. Peter Končula

Cesta Královny je více než obyčejná masáž. Je to prostor pro vás, ve kterém dochází k hlubokému spojení sama se sebou skrze vědomý dotek, práci s tělem a léčivé povídání. Je to prožitek, který vám může změnit život. Cesta královny vytváří bezpečný prostor pro prožívání těch nejniternějších oblastí duše skrze tělo a jeho sexuálně spirituální energie.  

Jsem průvodcem žen na Cestě Královny.

Už víc než 15 let vám pomáhám na vaši cestě k propojení se sama se sebou a k sebepřijetí. Vlastní hluboká zkušenost mi umožňuje se věnovat této práci a vytvářet pro vás bezpečný prostor.

Viděl jsem vaše vnitřní ženy, ty hluboko schované, zraněné, ty, co mají velký strach, ty, co o sobě pochybují, ty malé, co jsou ještě holčičkami, ty co tiše pláčou i ty, co hlasitě vzlykajici a křičí vzteky, ty opuštěné i ty co, jsou na cestě.

Vím, jaké to je, když vaše vnitřní žena vyjde z úkrytu.

A podporuji vás při tom celým svým srdcem.

Prožívám s vámi.

Obdivuji tu proměnu ženy v autentickou, velmi zranitelnou bytost, která si dovolí prožívat to, co právě přichází, ať je to jakkoli bolestivé a těžké. A vnímám jako dar, že mohu být u toho.

Jsem tu tiše proto, abych stál při vás u všeho, čím potřebujete projít. Vy jste ta, co vede svoje kroky.

Někdy je to skutečné vědomé „nic“ tím nejléčivějším a nejsilnějším momentem, který se zde děje.


"Na masáže jsem docela náročná .. a jen tak někoho bych do nebes nevychvalovala. Ale dvě poslední masáže s Petrem naprosto předčily mé představy! Cítila jsem se s Petrem jako žena naprosto bezpečně, respektovaná, opečovaná .. v rukou odborníka i chlapa lidsky a masérsky vyspělého. A to mi umožnilo se úplně uvolnit, odevzdat přítomnosti, a přenést se do jiného světa. To je to o čem masáž má být! Chcete-li si dopřát opravdu hluboké uvolnění, objednejte se ještě dnes, stojí to za to!" (Šárka)

Zjisti více na mém webu: www.peterkoncula.cz