Kraniosakrální terapie

Marcela ŽIAKOVÁ

Pokladem na mé cestě životem je dotek -  masáže a  kraniosakrální terapie. Nabízím lidem, jak se skrze něj navrátit k přirozené harmonii těla i duše.

Byla jsem na plný úvazek zaměstnaná žena, která sice pracovala v tvořivém hudebním prostředí - učila jsem klasický zpěv na konzervatoři pro zrakově postižené – ale byla svázána osnovami a pravidly školy. I přestože mě fascinoval svět nevidomých, jsem často cítila prázdnotu a nenaplnění. Tížilo mě to čím dál víc a 3 roky jsem se rozhodovala zaměstnání opustit. Byly to dlouhé tři roky se všemi možnými propady a bolestmi, které se prosákly i do soukromého života a ovlivnily i zdraví. Nakonec jsem to zvládla a po 15ti letech odešla. To bylo v červnu 2017.

Od té doby jsem prošla mnohými zkušenostmi a jsem za ně vděčná, ikdyž jsem si u některých zrovna nezpívala. Poslední měsíce před odchodem ze školství, jsem již pokukovala po kurzu masáží. Absolvovala jsem svůj první kurz a byla naprosto nadšená. Poté následovaly další a další a mě se začala otvírat zcela nová cesta. I mé dlouholeté zkušenosti s nevidomými mi poskytli mnohé podněty, jak se dá s dotykem pracovat a já je mohla pomalu předávat dál a cítit i vidět, že to “funguje”. Začala jsem tvořit. Ze sebe tvořit. Ale tím to neskončilo...

Vědela jsem, že cest je mnoho a mě volala i ta jemnědoteková. Bez manipulací a tlaků. A kamarádka mě dovedla na kurz Kraniosakrální osteopatie. A tam to po ročním výcviku u úžasné Janičky Holubové vše dosedlo. Jemnost, radost, naslouchání, respekt, klid a svoboda…

Spojuji ve své práci vše a těší mě, že Vám mohu předat to, co Vám pomáhá...
Když toto žiju, tak jsem to já, a v té chvili si zpívám…

Dnes Vám nabízím podporu v doteku, který léčí, harmonizuje, respektuje a činí Váš život plnější a laskavější.

“Dotýkáním Tebe, dotýkám se sebe.“

Kraniosakrální terapie - osteopatie

Jemná, nebolestivá manuální terapie bez manipulací, založená na naslouchání a plné pozornosti k našemu tělu pomocí doteku. Osvobozuje, uvolňuje životní sílu, oživuje její tok a rytmus a tím nastartovává samoléčení organismu.

Při komunikaci mezi klientem a terapeutem je velmi důležitá kvalita přítomnosti terapeuta, která vstupuje do kontaktu s tkáněmi klienta s vědomím inteligence a paměti každé buňky těla. V závislosti na kompatibilitě klienta a terapeuta dochází k léčení či příznivému ovlivnění mnoha problémů, dysfunkcí a bolestí jak fyzických, tak psychických i ovlivnění způsobu myšlení a orientace v životě. Je to přístup komplexní – tělesný i energetický. Ošetření je vhodné pro miminka, děti a dospělé.

Harmonizační masáž

Tato speciální masáž je kombinací klasické masáže a kraniosakrální terapie. Využívá různé typy masážního doteku spolu s dotyky podporující životní energii a její rozproudění a zharmonizování - kraniosakrální dotek. Je vhodná při bolestech svalového aparátu, při únavě, nespavosti, potížích spojených se stresem. Harmonizuje celé tělo vědomým dotekem a přítomnou pozorností masérky. Masíruje se  bio mandlovým olejem s příměsí esenciálních olejů firmy Nobilis Thilia.

Harmonizační masáž pro děti

Tato speciální masáž je kombinací klasické masáže a kraniosakrální terapie a je plně přizpůsobena dětem, dle jejich věku - nemasíruji, ale učím rodiče jak býti v doteku s dětmi. Využívá různé typy masážního doteku a hlazení, spolu s dotyky podporující životní energii a její rozproudění a zharmonizování - kraniosakrální dotek. Rodiče se naučí býti se svými dětmi blížeji a "komunikavat" i jinými způsoby. Masíruje se bio mandlovým olejem s příměsí esenciálních olejů firmy Nobilis Thilia. Vhodné pro děti všeho věku.

Ceník Kranio:

  • dospělí: 650 kč / 90 min.
  • děti: 400 kč / 60 min.

Ceník Masáže:

  • dospělí: 550 kč / 60 min.
  • děti: 300 kč / 30 min.