MASÁŽE

Zdeňka KUDRNOVÁ

Zdravím vás, moje jméno je Zdeňka Kudrnová. Tělo vnímám a zajímá mě jako celek. Od mládí jsem ráda různě promačkávala a masírovala svaly. Pokaždé mě fascinovaly svaly, které jsem cítila pod prsty, každá část svalu byla pod prsty jiná. Zkoumala jsem, proč je sval o pět centimetrů dále jiný, proč není stejně měkký, proč bolí, a hlavně co s tím můžu udělat… Líbilo se mi, že druhý den po masáži bylo na dotek cítit, že tvrdé hroudy jsou měkčí a mnohdy úplně zmizely. Masírovaný se cítil lépe a především měl větší rozsah pohybu. Po masáži se vždy lidé cítili uvolnění, harmonicky vyladění, jako by z nich spadl velký kus zátěže. Dělalo mi vždy radost, když jsem viděla takové výsledky. Proto jsem chtěla o technice masáží vědět víc, znát kompletně celé tělo. Jelikož se celý život věnuji sportu, o to víc mě zajímalo, jak svaly v našem těle fungují, jak vše v těle pracuje dohromady, celistvě. Pročítala jsem knihy o různých druzích masážích, o tom, co jsou a jaký účel mají meridiány, jak funguje lymfa a proč je její zdravý tok pro naše tělo tak moc důležitý. Jak působí cirkadiánní rytmus, proč je důležitý spánek a jak moc je pro naše tělo důležitý pohyb a dech. Zajímala jsem se o pokožku, jak ji oživit a rozjasnit, pleti vrátit elasticitu a zpomalit stárnutí přirozenou metodou. Došla jsem do stádia, kdy čerpání informací z knih pro mě už nebylo dostačující. Chtěla jsem osobně slyšet odborníky v oboru, poradit se a získat nové osobní zkušenosti. Absolvovala jsem několik odborných přednášek od regenerace svalů až po estetické masáže obličeje a prsou. Chtěla jsem ještě víc prostudovat hloubkové masáže, kompletní soustavu svalů a tkáně, kosterní soustavu, vrozené degenerační postavení těla, choroby a blokády způsobené stylem života, jak uvolnit do hloubky svaly, jak je odblokovat, uvolnit nebo alespoň minimalizovat bolest. Proto jsem také absolvovala masérský kurz, který byl zakončený státní zkouškou.

U všech typů masáží kombinuji techniky dle potřeb klienta. Vždy využívám veškeré své nabyté vědomosti ze školení a z praxe.

Mám velice aktivní život nejen jako podnikatelka, ale i jako maminka tří chlapců, mojí nedílnou součástí života je sport. K tomu neodmyslitelně patří péče o tělo a mysl.

Pravidelně cvičím jógu (nejen jako lektor), navštěvuji saunu a pravidelně chodím na masáže ke svému kolegovi, abych mohla kvalitně žít a vykonávat své povolání.

Budu se těšit na setkání s vámi, kdo se rozhodnete nechat si zregenerovat svaly, obnovit elasticitu kůže estetickou masáží nebo udělat lymfodrenáž těla či obličeje.

Chcete-li získat více informací o nabízených službách, můžete mě kontaktovat:

Termín si můžete rezervovat ZDE.